У Бердянську з успіхом пройшло шоу «Цирк Італії» цирку “Кобзов”

Відео звіти

19 квітня всесвітньо-відомий цирк “Кобзов” представив бердянцям своє феєричне шоу «Цирк Італії».

Задовго до початку вистави жителі Бердянська почали підтягуватися до циркового намету біля ТЦ «Екватор». А щоб глядачі провели цей час з користю, вони отримали можливість ознайомитися з оригінальними виставками. На одній зустрілися з улюбленими мультяшними героями, а на інший з відомими героями болкбастеров. Мали вони можливість побувати в кімнаті сміху з великою колекцією клоунів, а кому-то запам’яталася кімната дзеркал.

Далі вся увага була зосереджена на арені і на те, що, творилося під куполом цирку. Видовище було чудове. У виконанні артистів цирку глядачі побачили всю палітру циркових жанрів, що вражають сміливістю, майстерністю і артистизмом. Найвищу оцінку заслужили дресирувальники тварин знаменитої династії Тоньі, які виступали з екзотичними тваринами як крокодили, або з незбагненно граціозними слонами, грізними тирами. Не обійшлося уявлення і без кумедних клоунів, що створювали веселу і невимушену атмосферу цирку. І за це вдячні глядачі нагороджували артистів щедрими оплесками та квітами.

Нагадаємо, цирк “Кобзов” був створений вісімнадцять років тому Миколою Кобзова. Метою якого, було створення єдиного пересувного цирку Шапіто в Україні. Тепер цей цирк знають багато в Україні і не тільки. Яскраві костюми, професійно виконані трюки, неймовірні тварини, завжди захоплюють дух у публіки.