Нове шоу 2018!

Анонси, Анонси, Без категорії, гастролі, новини

Життя сповнене чудес та відкриттів. Кожного дня ми чекаємо на сюрпризи та нові ідеї. Хай невеличкі, але значимі та неодмінно добрі. І ми віримо, що вони обов’язково будуть, мають бути!

А де ж їм народжуватись, як не на манежі цирку! Тут є час для пошуку, є закохані у свою справу люди, навчені багатим практичним досвідом професіонали, є невтомна енергія працювати, творити, видумувати, пробувати, втілювати, показувати та доводити, що неможливого не існує.

Хто хоч раз побував у цирку «Кобзов» бачив та відчував всі ці емоції, політ фантазії та втілені мрії.

В 2018 році найбільший в Україні цирк вразить своїх фанатів та, ми переконані, здобуде нових поціновувачів свого таланту. Неймовірні шоу програми, які цирк «Кобзов» представив на новорічні свята в Києві (ред. в грудні-січні в столиці проходили шоу «Магічне королівство» та «Цирк Рекордів») – це лише початок нових ідей та започаткувань цієї унікальної компанії.

Завдяки неймовірній динаміці зростання і потенціалу, на сьогоднішній день, компанія володіє величезним цирковим комплексом, сучасним обладнанням та технікою, зробивши колосальний внесок у культурний розвиток України. Надбання 20-річного досвіду, нові тенденції в цирковому мистецтві та творча енергія засновника цирку Миколи Кобзова подарують Україні нові шоу, які серед пересувних цирків країни не здатен показати жоден, окрім «Кобзова».

Величезний та величний купол цирку «Кобзов» неможливо не помітити. Висотою в 20 метрів, яскравий синьо-жовтий шатер може вмістити 2000 глядачів. Мінімальна площа циркового містечка має складати 1000 м.кв, щоб вмістити сам цирк та майже 40 одиниць техніки, обладнання, розважальних атракціонів, зону відпочинку та фудкорт.

Окрім своїх унікальних масштабів, технічних новинок та артистів, цирк «Кобзов» єдиний в Україні цирк без тварин. Але від цього циркові програми не втратили ані видовищності, ані зацікавленості. Таланти артистів, режисерів, техніків створили для українського глядача шоу, яке буде цікаве для кожного. Звичайно, головна аудиторія – це діти, яким так потрібні казка, мрії, справжні чудеса. Але, завітавши до цирку «Кобзов» в Вашому місті, навіть самий дорослий скептик знайде своє – ідеї, натхнення, доброту і вир емоцій.

Отже, вже в березні чекайте у своєму місті свято року – гастролі цирку «Кобзов»! Все це варто побачити на власні очі!

Придбати квитки і отримати більш детальну інформацію про шоу можна в касах цирку, розташованих у місті. Слідкуйте за новинами Цирку «Кобзов», підписавшись на наші сторінку у соціальних мережах – ми є у Facebook, ВКонтакте, Instagram, Twitter і YouTube.