У Конотопі з аншлагом пройшла прем’єрна вистава найбільшого цирку України – «Кобзов»

Без категорії

До Конотопу завітали артисти цирку “Кобзов” на 5 днів з видовищним шоу «Ангели цирку» з сучасними танцювальними номерами, акробатикою та ілюзією.

Загалом у цьому році «Кобзов» дивує українців одразу трьома новими програмами — «Цирк Італії», «Extreme Show» та «Ангели цирку».

Дякуючи адміністрації цього колективу та організаторам його гастролей у Конотопі, представники місцевих ЗМІ змогли зазирнути за лаштунки цирку ще до вистави, побачити численних тварин, сфотографуватися на згадку, а головне – поспілкуватися з художнім керівником цирку і клоуном за сумісництвом Денисом Дідиком. Як розповів пан Денис, приїзд цирку «Кобзов» до Конотопа символічний, адже  в їхньому колективі працює уродженець нашого міста.

Відповідаючи на запитання журналістів, Денис Дідик анонсував виставу «Ангели цирку», зазначивши, що на глядачів чекає чимало приємних сюрпризів: більше десяти видів тварини (буйволи, зебри, верблюди, страуси, кенгуру та неймовірний велетень – жираф), акробати, гімнасти, ілюзіоністи та родзинка вистави – янголи в людській подобі – дівчата, вбрані в ексклюзивні костюми з величезними білими, чорними і червоними крилами.

Крім цікавої циркової програми, конотопці можуть відвідати численні тематичні виставки: трансформерів, рептилій, «кімнату сміху», побувати за лаштунками цирку.  Ну і звісно ж придбати сувенір на згадку та насолодитися традиційним попкорном і солодкою ватою. І ще: цирк «Кобзов» – чи не єдиний, де дозволяють робити фото і відеозйомку під час вистави.

Цікаво було дізнатися і про те, що купол цирку (незвично великий в порівнянні з тими цирками-шапіто, які зазвичай приїздять до Конотопа) замовляли в Італії, що в колективі цирку «Кобзов» працює ціла когорта артистів-іноземців, а тому його купол прикрашають прапори їхніх держав, що зі своїми гастролями цирк об’їздив усю Україну, і що його керівник Микола Кобзов має давню мрію – вийти зі своїми програмами до європейського глядача, що зробити дуже й дуже непросто через низку бюрократичних питань.

Оскільки гастролі найбільшого цирку України до нашого міста відбулися під патронатом міського голови Артема Семеніхіна, то перед початком вистави всіх, хто прийшов на прем’єру, привітав заступник міського голови Ігор Степанченко, який подякував адміністрації цирку за надану можливість безкоштовного відвідання вистави 100 маленьким конотопцям  з числа сиріт, дітей з особливими потребами та дітей учасників АТО.

Переказувати усе побачене і почуте під час шоу «Ангели цирку», не буду, краще прийти і побачити на власні очі. Скажу коротко – враження неймовірні! Гарно поставлені номери виступів (до речі, всі артисти цього цирку працюють без страхувальних канатів), чисті, відгодовані тварини, які демонструють дива дресирувальної майстерності та, звісно ж, кумедні клоуни.

Але особисто мене найбільше вразив виступ артиста цирку «Кобзов» Михайла Гаврилюка. Маючи від народження страшну фізичну ваду (фактично не маючи ніг), молодий чоловік вирізняється з поміж інших  величезною жагою до життя. Дякуючи долі, він потрапив до колективу Миколи Кобзова, де разом з Катериною Баклаговою вони виступають з  номером «Янголи цирку». Прочитати про долю Михайла, якому глядачі завжди аплодують більше за всіх, а такі сентиментальні особистості, як я, навіть плачуть, коли він робить акробатичні трюки на руках, можна в інтерв’ю газеті «Факти» ось за цим посиланням. https://fakty.ua/203988-mihail-gavrilyuk-ya-vse-vremya-mechtal-hodit-i-nauchilsya-peredvigatsya-na-rukah

До речі, напередодні прем’єри в одній з соціальних мереж я натрапила на обговорення виступів цього цирку, мовляв, варто чи ні туди йти. Серед іншого хтось написав приблизно таке: «Не розумію, навіщо на арену випускають інваліда, якщо хочуть розчулити глядачів, то діти ще цього не розуміють. У цирку має бути весело, а не сумно». У відповідь хочеться сказати   наступне: «Старші – розуміють, а особливо розуміють дорослі, тому й аплодували Михайлові, дехто навіть піднявся зі свого місця. А ще хочеться порадити цьому «коментатору» прочитати вищезгадане інтерв’ю й щиро порадіти за юнака, який не наклав на себе руки, який довгими й виснажливими тренуваннями домігся успіху, дякуючи якому він має роботу, а точніше – справу життя і дружню циркову родину».

Цирк «Кобзов» перебуватиме в нашому місті ще кілька днів. Тож щиро раджу не пошкодувати сотню-дві гривень і сходити  на виставу, воно того дійсно варте. Коли ще до Конотопа приїде найбільший цирк України!