У Києві пройшла прем’єра шоу-програми “Цирк рекордів” від Цирку “Кобзов”

новини, , , , ,

У Києві пройшла прем’єра шоу-програми “Цирк рекордів” від Цирку “Кобзов”

Офіційна презентація була благодійною, а саме шоу проходить без участі тварин.

– На цей раз ми пішли на експеримент. У нас перший цирк, у всякому разі, іменний український цирк, який почав в цьому році свою роботу без тварин. Цирк може бути і без тварин: це цікаво і дітям, і дорослим. А кожен номер є рекордсменом в якійсь своїй галузі, – розповідає Микола Кобзов, генеральний директор цирку “Кобзов”.

Шоу-програма створювалася за участю найсильніших артистів світу, які є переможцями і призерами міжнародних циркових фестивалів і конкурсів, а також відзначалися в Книзі рекордів Гіннеса. Всі трюки артисти цирку виконували наживо і без страховок.

Головна принада шоу – колектив Gerling Group з Колумбії – переможці найпрестижнішого фестивалю циркового мистецтва в Монте-Карло 2017 року, рекордсмени Книги рекордів Гіннеса. У програмі вони демонструють три номери: “Канатоходці”, “Мотоциклісти в сфері” і “Колесо смерті”, перші два з яких внесені в Книгу Гіннеса.

“Цирк Рекордів” має ще одну родзинку – унікальне “Тесла-шоу” – номер, в якому людина пропускає через себе електричний заряд в 100 000 Вольт. Цирк “Кобзов” чи не найперший в світі, хто включив подібний номер в програму шоу. Це світове ноу-хау, яке вимагає дуже копіткої технічної підготовки. Номер є одним з найскладніших в програмі з технічної точки зору.

– Ми зробили акцент на трюки. Всі артисти, задіяні в нашій програмі, є переможцями і призерами престижних міжнародних фестивалів, – розповідає Тетяна Кобзова, режисер шоу-програми “Цирк рекордів”.

У шоу також представлено безліч інших сильних і екстремальних номерів, серед яких “Перебіг життя” у виконанні 15-річної еквілібристки Вікторії Дзюби, володарки золотої нагороди 3-го Міжнародного фестивалю цирку в місті Ашдод (Ізраїль) і 6-го Міжнародного циркового фестивалю “Золотий трюк Кобзова”, а також гран-прі на дитячому всеукраїнському фестивалі “Зірки майбутнього”.

Вразив своєю гнучкістю клішник з Чилі (переможець конкурсу “Іспанія має талант”), жонглери (переможці циркового фестивалю в Монте-Карло 2009 року).

Глядачів також заворожив дует “Miracle” (Євгенія Оболоніна і Роман Хафізов), бронзові призери 6-го Міжнародного циркового фестивалю “Золотий трюк Кобзова”, призери Міжнародного фестивалю циркового мистецтва “Ідол” і Міжнародного циркового фестивалю “Місто Фігерес”. Володарі спеціального призу Європейської циркової асоціації, вони по праву вважаються одним із найбільш естетичних акробатичних дуетів у світі. В цьому році артисти представлятимуть Україну, а саме цирк “Кобзов”, на Міжнародному цирковому фестивалі в Монте-Карло.

Під час прем’єри програми “Цирк рекордів” команда “Кобзов” встановила новий рекорд, який був занесений в Національний реєстр рекордів України.

– У національний реєстр рекордів вноситься досягнення, якого в Україні досі не було, а саме, найбільша кількість мотоциклістів, які рухаються одночасно в одній сфері. Насправді це не тільки рекорд України – вони претендують і на світовий рекорд, – Лана Вєтрова, представник Національного реєстру рекордів України.

Ще однією родзинкою презентації шоу, став виступ Миколи Кобзова. Генеральний директор цирку “Кобзов” продемонстрував справжній майстер клас.

З шоу-програмою “Цирк рекордів” цирк “Кобзов” планує виступати по всій Україні в найближчі два роки, а також готує нову українську програму для міжнародних гастролей. А ось киянам і гостям столиці без сумніву пощастило, оскільки вони зможуть побачити програму вже в найближчі дні. Нагадаємо, що цирк “Кобзов” в цьому році розмістив свій купол біля метро “Олімпійська”.