ПРОГРАМА

Новорічна казка «Магічне королівство» – це театралізоване циркове шоу, в якому Ви потрапите у яскравий світ магії та ілюзії, поринете у вир видовищних трюків та сучасних танцювальних номерів, а оригінальні клоуни та жонглери подарують Вам феєричні емоції.

Сучасна музика, неймовірні спец ефекти, світлові ноу-хау, неповторні декорації та вражаючі костюми – все це можна побачити у новорічній казці «Магічне королівство».

Сучасна магія ілюзії переносить глядача у світ нереальних можливостей, де за секунду на арені з’являються і зникають люди, а предмети втрачають свої обриси.

Вишуканий, роматичний та небезпечний номер від переможниці шоу «Україна має талант» Олени Дуднік. Небезпечні піруети без страховки під куполом цирку здивують та зачарують вас своєю граційністю.

Акробатичний вир емоцій. Артисти, ніби граючись в дитячу забавку, виконують надзвичайно складні та неочікувані трюки на батуті, практично жонглюючи власними тілами.

Романтичні, кумедні та завжди елегантні коміки поєднують серця закоханих. Романтичний та інтерактивний номер, сповнений позитиву, чудових жартів та імпровізацією. Приходьте до цирку «Кобзов» з коханими і матимете шанс буди поєднаними назавжди справжніми Амурами.

Надзвичайно динамічний, яскравий та спортивний цирковий номер. П’ятеро акробатів своїми вміннями та артистичністю підкоряють серця дорослих та малечі. Ви побачите, на що здатні людські можливості та закони фізики.

Незвичайний симбіоз науки, гумору та ілюзії. Допитливі клоуни ставлять надзвичайно цікаві та яскраві хімічні досліди, запрошуючи глядачів доторкнутись до цікавинок науки.

Сучасні танцювальні номери, з елементами акробатики. Кожен виступ артистів балету – це маленька театралізована вистава.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

А також на території цирку

Резиденція

Санта Клауса

Де діти зможуть загадати новорічні бажання та отримати  солодкий подарунок.

Міньйони

Зустрінься з жовтими чудернацькими героями мультфільму «Посіпаки» та їх ватажком-злодієм Грю. Відвідай лабораторію та розглянь їх зблизька.

Кімната сміху

Дозволить поглянути на самого себе під іншим ракурсом, посміятися від душі й зробити оригінальні фото.

Трансформери

Унікальна колекція супергероїв із відомих і всіма улюблених блокбастерів. Їх зріст сягає 2-3 метрів, а вага кожного – близько 150 кілограм.

Купити квитки

    Наші партнери

    Контакти

    Контрактова Площа

    0900 – 2100

    info@kobzov.ua