Шоу цирку Кобзов “Extreme” в Дніпрі, ТРЦ Караван

Без категорії

З 4 по 21 травня на території ТРЦ Караван для всіх гостей і відвідувачів буде працювати Цирк “Кобзов” з новим шоу для всієї родини «Extreme»!

Вперше в Україні відбудеться грандіозне, екстремальне шоу! Від енергії небезпечних номерів і професіоналізму артистів ви затамуєте дихання і відчуєте прилив адреналіну!

В програмі:

– Переможці циркового фестивалю в Монте-Карло 2017 шокують вас своїм номером, який увійшов до книги рекордів Гіннеса. Одночасно сім артистів пройдуть по канату без страховки, утворюючи піраміду під куполом цирку.

– Колумбійські артисти, багаторазові переможці циркових фестивалів, продемонструють хвилюючі і неймовірні акробатичні трюки всередині і зовні гігантської конструкції – «Колесі смерті»!

– «Тесла-шоу» – видовище, яке нікого не залишить байдужим! Людина підкорює розряди справжньою п’ятиметрової блискавки. Це потрібно побачити на власні очі!

– «Сфери сміливості» – неймовірне мото-шоу від кращих артистів з Латинської Америки – найбільш видовищний і вражаючий виступ шоу «Extreme»! Мотоциклісти на шаленій швидкості виконують унікальні і небезпечні трюки всередині металевої кулі.

– Виступ веселого і яскравого коміка, акробатів і безліч інших номерів додадуть Шоу святкового і радісного настрою. Дітям і дорослим гарантовано море веселощів і посмішок!

Унікальні костюми, оригінальна музика, світлове шоу, яскраві спецефекти і декорації все це і багато іншого тільки в цирку: «Кобзов».

Поспішайте, кількість місць обмежена!

Дата проведення: з 4 по 21 травня

Місце проведення: ТРЦ Караван, вул. Нижньодніпровська, 17