Цирк «Кобзов» — лідер циркового мистецтва, найбільший цирк України.

Історія розвитку Цирку почалася у 1999 році, завдяки наполегливій праці закоханого в циркове мистецтво Миколи Кобзова.

На сьогодні цирк «Кобзов» володіє трьома пересувними цирковими комплексами з сучасним обладнанням та технікою. В компанії працює понад 400 співробітників – фахівців своєї справи. Наша гордість – артисти, призери і лауреати відомих Фестивалів циркового мистецтва.

20 років існування

Цирк «Кобзов» щорічно проводить фестивалі: «Золотий трюк» і «Зірки майбутнього». Артисти з усього світу демонструють свої таланти, беруть участь у змаганнях і з’являються майбутні зірки циркового мистецтва.

За 20 років існування втілено понад 50 видовищних шоу програм, постановкою яких займалися найкращі циркові режисери, хореографи, композитори та актори.

Наша мета

Розвиток і популяризація циркового мистецтва в Україні та за її межами. Цирк «Кобзов» за сімейні цінності, ми даруємо радість та позитивні емоції. Підтримуємо та фінансуємо благодійні фонди.

Щорічно цирк «Кобзов» організує благодійні виступи для соціально-незахищених категорій населення, бере участь у благодійних акціях.

Наша місія

• Цирк «Кобзов» – це єдина команда, а не організація.

• Головний потенціал  – наші співробітники. Від кожного з них залежить подальший успіх Цирку.

• Розвиваючи своїх співробітників, ми зростаємо як компанія.

• Кожен співробітник Цирку «Кобзов» розуміє і поділяє відповідальність за себе і за тих людей, які працюють поруч.

Місія цирку – зберегти традиції циркового українського мистецтва, стати найбільш передовим і розвиненим цирком країни, бути на крок попереду конкурентів. Створювати оригінальні інноваційні номери, атракціони і спектаклі.

Цирк «Кобзов», — це команда однодумців

Цирк «Кобзов», насамперед, – це команда однодумців, об’єднаних загальними корпоративними цінностями.

У нашому великому і дружному колективі працюють , віддані своїй справі професіонали. Найкращим цирком України, цирк «Кобзов» роблять лише ті, хто любить цирк усім серцем. Адже для всіх нас головне – дарувати глядачам радість зустрічі з чарівним світом циркового мистецтва.

Мета цирку «Кобзов» – знайти нові засоби, нові форми, нову мову – сучасну мову XXI століття для циркової вистави. Разом з історичними виставами з тваринами – найкращими сучасними програмами, – ми намагаємося кожного року робити, щонайменше одну абсолютно нову, небачену досі виставу з фантастичними виразними образами. Цирк «Кобзов» – це цирк пошуків, цирк нової мови, нових горизонтів.

Цирк «Кобзов» розуміє потреби сучасного глядача, завдяки новим технологіям і майстерності артистів, збільшує відрив від конкурентів, займає впевнено лідируючі позиції серед цирків України.

Ці цінності та принципи є нашим фундаментом, допомагають нам бути командою і єдиним цілим!

Соціальна відповідальність

Понад 600 тисяч дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з обмеженими можливостями здоров’я, інвалідів, малозабезпечених родин, воїнів АТО та їх родин отримали можливість побачити Шоу цирку «Кобзов».

Ми допомагаємо дітям не тільки матеріально, а головне – робимо свій внесок в їх соціальний розвиток: намагаємося відкривати для них нові горизонти, розкривати таланти, реалізовувати їх потенціал. З цією метою на постійній основі ми проводимо різноманітні розвиваючі заходи і акції. Уроки і майстер-класи, в тому числі з видатними і відомими артистами цирку «Кобзов».

Для ветеранів циркового мистецтва організовуються регулярні зустріч – ми віддаємо їм данину поваги і намагаємося встигнути зробити для них якомога більше. Наші співробітники відвідують ветеранів-артистів цирку, вітають зі святами і Днями народження.

Ми відкрили музей циркового мистецтва України. Екскурсія музеєм циркового мистецтва знайомить відвідувачів з багатовіковими традиціями циркового мистецтва, починаючи з вуличних балаганів й закінчуючи досягненнями сучасників. Музейна колекція цікава не тільки шанувальникам циркового мистецтва, але й професіоналам, мистецтвознавцям й дослідникам історії цирку.

Про цирк
Цирк «КОБЗОВ»НАЙБІЛЬШИЙ ЦИРК УКРАЇНИ