Микола Кобзов представить Україну в якості члена журі на сьомому Міжнародному цирковому фестивалі The International Circus Festival Gold Elephant.

інтерв'ю, Анонси, Анонси, новини

За сім років існування грандіозної події в Іспанії у нас з’явилася невелика традиція! І ми раді Вам повідомити, що в цьому році, як і в попередніх, Микола Кобзов представить Україну на цьому фестивалі в якості члена журі.

З 22 по 26 лютого в іспанському місті Жирона відбудеться 7-й Міжнародний цирковий фестиваль The International Circus Festival Gold Elephant– щорічний, єдиний в своєму роді фестиваль Іспанії і один з наймасштабніших у світі циркового мистецтва.

Це яскраве джерело інформації про те, яким буде цирк майбутнього. Протягом року, відбираються десятки фіналістів зі всього світу. Завдяки чому, глядачі зможуть побачити кращих гімнастів, акробатів, жонглерів та клоунів. Всього у фестивалі візьмуть участь 80 артистів з 14 країн.

У журі The International Circus Festival Gold Elephant щорічно – фахівці і експерти циркового мистецтва світового рівня. Постійним членом журі на протязі семи років від України є Президент Всеукраїнської громадської організації «Циркова спілка Кобзова» Микола Кобзов.

Традиційно, і в цьому році на фестивалі буде вручено спеціальний приз від цирку «Кобзов».