Микола Кобзов поїде до Піднебесної в якості судді на фестивалі “Уцяо”

Без категорії, , ,

Суворий суддя: Микола Кобзов відправиться до Піднебесної на цирковий фестиваль «Уцяо»

Заслужений працівник культури України, засновник найбільшого цирку України «Кобзов», який увійшов до Книги рекордів. Талановитий організатор, артист, продюсер і режисер. Президент щорічного міжнародного циркового фестивалю «Золотий Трюк Кобзова» Микола Кобзов стане членом журі 16-го Китайського міжнародного фестивалю циркового мистецтва «Уцяо».

«Це велика честь і велика відповідальність для мене стати частиною цього грандіозного дійства, оцінювати найсильніших циркових артистів, сидіти за одним суддівським столом разом з найавторитетнішими цирковими діячами в усьому світі», – підкреслив М. Кобзов.

Відзначимо, фестиваль «Уцяо» і цирковий карнавал пройдуть в місті Шицзячжуан – адміністративному центрі провінції Хебей (Північний Китай) з 23 вересня по 8 жовтня. Відкриття фестивалю заплановане на 29 вересня.

У конкурсній програмі артисти з 18 країн і регіонів вздовж «Пояса і шляху» представлять 30 номерів.

Організаторами заходу виступають Міністерство культури КНР і адміністрація провінції Хебей.

Звернемо увагу, що повіт Уцяо вважається колискою китайського циркового мистецтва, якому вже понад 2500 років. Уцяоскій цирк був включений в список нематеріальної культурної спадщини Китаю.

Цей фестиваль входить до переліку найпрестижніших, на рівні з міжнародними цирковими фестивалями в Монте-Карло та Парижі.

Нагадаємо, з 6 по 9 липня 2017 р. в Одесі проходив один з найбільш широко відомих і статусних міжнародних циркових фестивалів «Золотий трюк Кобзова». Першість у ньому виборола легендарна The Gerling Group з Колумбії.