Золотий трюк Кобзова 2017

6-й Міжнародний цирковий фестиваль «Золотий трюк Кобзова» збирає всіх любителів циркового мистецтва в прекрасному місті Одеса.

У цьому році фестиваль ще масштабніший. Зірки світового цирку з Франції, Італії, Іспанії, Колумбії, Чилі, Китаю, США, України зіткнуться в протистоянні за звання кращого артиста світу.

Все це вже дуже скоро! Місце проведення фестивалю незмінне: в цьому році ми знову чекаємо всіх у чудовому місці, цирку «Кобзов».

Міжнародний фестиваль циркового мистецтва, заснований Миколою Кобзовим в 2011 році, щорічно відкриває нові зірки цирку. Чотири фестивальні дні, більше 30 тисяч глядачів, 280 артистів з 15 країн світу, 40 кращих циркових номерів.

За своїми масштабами і значущістю входить в п’ятірку кращих світових фестивалів циркового мистецтва. Фестиваль став візитівкою України.

Організаторами заходу виступає Всеукраїнська громадська організація «Циркова спілка Кобзова» і цирк «Кобзов», за підтримки Європейської Циркової Асоціації (ECA). За словами Миколи Кобзова: «Фестиваль« Золотий трюк Кобзова »- це унікальний для України захід у сфері циркового мистецтва. Адже саме тут народжуються нові «зірки арени», які прославляють Україну по всьому світу ». Встигни побачити кращих з кращих на власні очі!

Золотий трюк Кобзова 2017
Придбай квитки на фестиваль