Фестиваль цирку в Ашдоді: Микола Кобзов займе суддівське крісло

новини, ,

Фестиваль цирку в Ашдоді: Микола Кобзов займе суддівське крісло

Заслужений працівник культури України, засновник найбільшого цирку України «Кобзов», президент щорічного міжнародного циркового фестивалю «Золотий Трюк Кобзова», Микола Кобзов стане членом журі 3-го Міжнародного фестивалю цирку в місті Ашдод (Ізраїль), який проходитиме під час свята Суккот з 8 по 10 жовтня.
«Це велика честь для мене вже втретє стати членом журі на цьому фестивалі. На нього приїжджають артисти з усіх куточків світу, щоб позмагатися за звання кращого. На журі покладається величезна відповідальність – ухвалити рішення хто ж стане переможцем. Тому я навіть трішки нервуюся перед цією подією», – розповів М. Кобзов.
Слід зазначити, що серед суддів на фестивалі також будуть справжні легенди: президент Vevey Comedy Film Festival Юджин Чаплін, син Чарлі Чапліна; художній керівник паризького кабаре «Мулен Руж» Тьєррі Утрілла; Філіп Агоге з цирку Дю Солей; найвідоміший дресирувальник Борис Федотов; художній керівник міжнародного циркового фестивалю в Монте-Карло у Монако Ален Фрер і багато інших.
У фестивалі візьмуть участь 60 артистів та 14 членів журі із близько 20 країн світу: Ізраїлю, Росії, України, Данії, Грузії, Вірменії, Іспанії, Франції, Італії, США, Канади, Ефіопії, Польщі, Монако, Мексики, Молдови, Тайваню, Швейцарії та Білорусі. На фестивалі будуть представлені такі циркові жанри як акробатика, повітряна гімнастика, еквілібр, жонглювання, ілюзія тощо.
Нашу країну і Цирк “Кобзов” зокрема на фестивалі представить юна еквілібристка Вікторія Дзюба – золотий призер фестивалю «Золотий трюк Кобзова» 2017 року.
Програма фестивалю передбачає два конкурсні дні – 8 і 9 жовтня, і третій день – гала-концерт 10 жовтня, програма якого буде сформована за результатами конкурсного відбору.
Варто відзначити, що в світі існує всього 24 подібних фестиваля-конкурсу, побудованих за єдиним форматом. Вони об’єднані у міжнародну спільноту, частиною якоъ став і ашдодський цирковий фестиваль.
Фестиваль у Ашдоді, організований Компанією з культури міста при співробітництві з цирком Dorato, покликаний довести, що цирк – це мистецтво, а не просто розвага. Його мета – змінити в країні ставлення до цирку, розвинути циркову культуру, показати, що в Ізраїлі є цирк міжнародного рівня й талановиті, професійні та сильні артисти.
Нагадаємо, з 6 по 9 липня 2017 року Одесі проходив один з найпрестижніших міжнародних циркових фестивалів «Золотий трюк Кобзова», першість на якому завоювала легендарна Gerling Group з Колумбії.