Ангели Цирку вже в Прилуках!

гастролі, ,

Цирк «КОБЗОВ» запрошує вас на шоу нового покоління для всієї родини «Ангели Цирку» в Прилуках!

«Ангели Цирку» – це неймовірно видовищне, яскраве та зворушливе шоу, художнім керівником, якого є представниця циркової династії «Кобзов» – Тетяна Кобзова! Сучасна постановка та режисура перенесе вас у чарівний світ добра та кохання!

У програмі шоу «Ангели цирку» на вас чекає:

Неперевершений француз, Івен Дефордж з всесвітньо відомої циркової династії зі своєю групою екзотичних тварин покаже що таке гармонія живої природи.

На власні очі ви побачите, як разом співіснують зебри, кенгуру та бізони. А головною зіркою серед них  – є шестиметровий красень жираф Джордан, який здивує всіх  своєю грацією  та незвичайною зовнішністю.

Родзинкою шоу стане один з найбільших  ілюзійних атракціонів за участю єдиного в Україні білого лева, під керівництвом неперевершеної Тетяни Кобзов.

Неперевершені трюки повітряних гімнастів без страховки, акробати, жонглери, ілюзія, дует коміків «МільтіДо» та граціозні дівчата-ангели в  «Небесному балеті» перенесуть вас в паралельну реальність та дадуть можливість відчути себе учасником феєричного дійства.

Більше 50 дизайнерських костюмів, вражаючі декорації, сучасна музика, неймовірні спец ефекти, світлові ноу-хау та лазерні установки,  створять справжню атмосферу свята!

Приходьте раніше та відвідайте спеціальні виставки на території цирку «Кобзов!

  • Тераріум – неймовірна колекція екзотичних плазунів та рептилій : рідкісні змії, крокодили, черепахи, жаби та багато інших.
  • Кімната сміху – перед вами відкриє двері виставка колекції клоунів, а також ви поринете у лабіринт кривих дзеркал, та отримаєте вир незабутніх вражень, сміху та радості!
  • Трансформери – колекція величезних роботів з культового блокбастеру «Трансформери»- це варто побачити!
  • Закулісся Цирку – у вас є унікальна можливість помилуватися чотирилапими артистами цирку: жирафом, білим левом та кенгуру!

 

Встигни побачити, кількість місць обмежена!