Затамуйте подих, відкрийте ширше очі, стежте за кожним їхнім рухом на межі людських можливостей!

Це “Шоу Супергероїв”. Екстрім-рекорди з книги Гіннеса НАЖИВО!

 

Такого неймовірного драйву ви ще не відчували… Таких небезпечних трюків ви ще не бачили… Таких унікальних людей ви ще не зустрічали! Книга рекордів Гіннеса оживатиме на ваших очах…

Вони продемонструють вам свої надлюдські можливості в неймовірній шоу-програмі цирку “Кобзов” – “Шоу Супергероїв. Рекорди з книги Гіннеса. Наживо”.

У програмі:

Переможці циркового фестивалю в Монте-Карло 2017, вони шокують вас своїм номером, який увійшов до книги рекордів Гіннеса. Одночасно сім артистів пройдуть канатом без страховки, утворюючи піраміду під куполом цирку.

Супергерої, що підкорили “Колесо смерті”! Колумбійські артисти, багаторазові переможці циркових фестивалів, демонструють хвилюючі та неймовірні акробатичні трюки всередині і зовні гігантської металевої конструкції.

«Тесла-шоу» – видовище, яке нікого не залишить байдужим! Людина з суперсилою підкорює розряди справжньої п’ятиметрової блискавки. Побач це на власні очі!

«Сфера сміливості» – неймовірне мото-шоу від найкращих артистів з Латинської Америки – найбільш видовищний та вражаючий виступ шоу! Супергерої на “залізних конях” на шаленій швидкості виконують унікальні і небезпечні трюки всередині металевої кулі.

 

la-pendule_new_clear