«Новорічна феєрія» – грандіозне шоу, де ви побачите всесвітньо відому циркову династію з Італії – Togni, яка почала свою діяльність в 1872 році. Зіркові представники династії – брати Давіо і Коррадо – продемонструють вам свою майстерність та італійський темперамент!

У програмі шоу «Новорічна феєрія» на вас чекає незабутнє видовище:

Тигри, які підкорили Рим і з ними кращий дресирувальник Італійського цирку – Давіо. П’ять  хижаків і одна людина – це справжнє гармонійне співіснування живих істот.

Індійські слони – справжні добрі велетні, які підкорять вас не лише своїми розмірами, а також  неймовірними вміннями, які розкриє для вас Коррадо Togni!

Захоплюючі трюки акробатів, гімнастів, еквілібристів, веселі коміки та неперевершений італійський шоу-балет, створять неймовірну атмосферу видовищного свята.

Також на арені Івен де Фордж (Франція) зі своїми чарівними артистами – зебрами, верблюдами, бізонами та улюбленцем усіх дітей – кенгуру Скіні

Приходьте раніше та відвідайте спеціальні виставки на території цирку «Кобзов»:

  • «Супергерої & Co» – зустрінься з культовими персонажами улюблених блокбастерів.
  • «Кімната сміху» – перед вами відкриє двері виставка колекції клоунів, а також ви поринете у лабіринт кривих дзеркал та отримаєте вир незабутніх вражень, сміху та радості.
  • «Пізнавальний куточок з плазунами та рептиліями». Ви маєте чудову нагоду зазирнути у світ екзотики. На власні очі побачити як виглядають та дізнатися як живуть плазуни та рептилії. Нові знання та емоції вам гарантовані!

Унікальні костюми, оригінальна музика, світлове шоу, яскраві  спецефекти і декорації – все це та багато іншого лише в цирку «Кобзов».