«Цирк Італії» – грандіозне шоу, де ви побачите всесвітньо відому циркову династію з Італії – Togni, яка почала свою діяльність в 1872 році. Зіркові представники династії – брати Давіо і Коррадо – продемонструють вам свою майстерність та італійський темперамент!

 

В програмі:

На вас чекає незабутнє видовище – тигри, які підкорили Рим і з ними найкращий артист Італійського цирку – Давіо. П’ять  хижаків і один чоловік – це справжнє гармонійне співіснування живих істот.

Індійські слони – справжні добрі велетні, які підкорять вас не лише своїми розмірами, а також  неймовірними вміннями, які розкриє для вас Коррадо Togni!

Захоплюючі трюки акробатів, гімнастів, еквілібристів, веселі коміки та неперевершений італійський шоу-балет, створять незабутню атмосферу видовищного свята.

Виставки

Міньйони

Зустрінься з жовтими чудернацькими героями мультфільму «Посіпаки» та їх ватажком — злодієм Грю. Відвідай лабораторію та розглянь їх зблизька.

Кімната сміху

 Перед вами відкриє двері виставка колекції клоунів, а також ви поринете у лабіринт кривих дзеркал, та отримаєте вир незабутніх вражень, сміху та радості!

Супергерої & Co.

Зустрінься з культовими персонажами улюблених блокбастерів.

При купівлі акційного пакету квитків на три виставки,
ви отримуєте у подарунок відвідування:

Двір циркових тварин

У вас є унікальна можливість помилуватися чотирилапими артистами: жирафою, зебрами, кенгуру. Побачити як за ними доглядають, чим вони харчуються, в яких умовах проживають.
Це дуже пізнавально та цікаво!

Цирк Італії
ЧЕКАЙТЕ У СВОЄМУ МІСТІ